czwartek, 10 listopada 2011

O programie ugotowani

Ugotowani

3 października w TVN o godzinie 17.00 ruszył nowy program kulinarno rozrywkowy "Ugotowani".

Co tydzień czwórka bohaterów z jednego miasta stoczy ze sobą kulinarną bitwę.
Zwycięzca, który przygotuje najlepszy obiad wygra 5 tysięcy złotych. W każdym odcinku zobaczycie wybuchową mieszankę emocji, różnych charakterów, osobowości i pomysłów na obiad.

Każdy spośród czterech bohaterów przygotuje obiad w swoim mieszkaniu, wykorzystując własne pomysły i umiejętności kulinarne. Jurorami w tym programie będą sami uczestnicy. Pod ich lupą znajdzie się nie tylko pomysł na spotkanie i przygotowany obiad. Ocenią także samego gospodarza i atmosferę, jaką stworzy.

Pierwszy odcinek "Ugotowanych" za nami.

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, jesteś osobą otwartą, towarzyską, lubisz gotować i chcesz wygrać nagrodę pieniężną wyślij swoje zgłoszenie na adres: ugotowani@tvn.pl lub zadzwoń pod numer: 22 453 58 79
Do programu ugotowani:
Szukamy ludzi różnych zawodów, wyznań, zainteresowań i orientacji. Pamiętaj, że nie musisz dobrze gotować. Wystarczy, że lubisz to robić i chcesz zaprosić do swojego mieszkania trzy nieznane sobie osoby, dla których przygotujesz wymyśloną przez siebie kolację. Liczy się pomysł, twoja osobowość i przygotowany przez ciebie wieczór.
Źrodlo:http://ugotowani.plejada.pl/3722,odcinek.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz